18.05.2023 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšíření sortimentu je potvrzeno

Společnost AGRALL zemědělská technika a. s. se stala oficiálním dodavatelem dopravní a aplikační techniky rakouského výrobce HB BRANTNER do České republiky. Smlouvu podepsali tento týden představitelé obou firem ve výrobním areálu společnosti HB BRANTNER v městečku Laa an der Thaya.

Společnost HB BRANTNER je výrobce profesionálních sklápěčů, návěsů s vanovou korbou, návěsů s vyprazdňováním prostřednictvím posuvného čela, rozmetadel tuhých statkových hnojiv a speciálních vozů pro využití v zemědělství.

Třístranné sklápěče jsou vyráběny jako přívěsy ale i jako návěsy. Až na výjimky jsou standardně vybaveny profesionálním systémem utěsnění korby. Různé verze podvozku lze konfigurovat s maximální povolenou celkovou hmotností 3 až 23 tun. Tyto třístranné sklápěče mají označení POWER-FLEX plus+.

V českém zemědělství jsou velmi oblíbené návěsy s vanovou korbou. Ty od výrobce HB BRANTNER mají označení POWER-TUBE plus+. Dozadu sklápěné vanové návěsy jsou k dispozici s maximální povolenou celkovou hmotností 8 až 34 tun a ložným objemem 15 až 44 m³ na podvozku tandem či tridem a s řízenými nápravami. Do této skupiny strojů patří i návěsy pro transport těžkých stavebních materiálů, tzv. Halfpip vozy. Jejich vanová korba je vyroben z odolné oceli Hardox/Quard 45 s tloušťkou šesti milimetrů.

A jak napovídá název třetí skupiny vozů, POWER-PUSH plus+, jedná se o návěsy s výtlačným čelem. Zcela hladké vnitřní stěny, vynikající těsnost pro obiloviny i řepku a proti zkrutu odolný rám podvozku double-C zajišťují přepravu všech komodit beze ztrát a současně stabilitu na nerovném terénu. Nabídka se pohybuje od 16 do 34 tun dovolené celkové hmotnosti a 20 až 49 m³ ložného objemu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down