24.09.2022 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rypadla modelové řady CASE E upgradována

Po uvedení kompaktního dozerového nakladače, prvního svého druhu na světě, CASE Minotaur DL550, pokračuje společnost CASE Construction Equipment v inovacích. A to konkrétně u svých vstupních modelů rýpadel. Společnost představila sedm nových modelů rypadel řady E – včetně dvou v nových velikostních třídách. Inovace jsou zaměřeny na zlepšení v oblasti ovládání strojů pro zvýšení produktivity,  pohodlí obsluhy a efektivity provozu. A to při současném snížení celkových nákladů na  vlastnictví po celou dobu životnosti  stroje.

Tato nová rýpadla také představují zvýšenou úroveň hydraulického výkonu a přesnosti, vyšší výkon a lepší odezvu motoru, prodloužené servisní intervaly a dokonalejší konektivitu pro efektivnější správu a servis vozového  parku. 

"Rýpadla řady CASE E  staví na  výkonných, přesných a citlivých ovládacích prvcích, jimiž je CASE známý, a zároveň přidávají úplně nové možnosti individuálního přizpůsobení a konfigurace ovládacích prvků, které poskytují strojníkovi možnosti snazšího ovládání stroje,“ říká Brad Stemper, vedoucí produktového managementu stavebních  strojů pro CASE v Severní Americe. "Řada E  je navržena  pro vysoký výkon a postavena na platformě,  která je  prokazatelně odolná vůči těžké práci a drsnému pracovnímu prostředí, ve kterém rypadla pracují každý den."

Nová řada nahrazuje pět klíčových modelů v řadě rypadel CASE a zároveň představuje dva zcela nové modely:  CX190E a  CX365E SR. V určitých konfiguracích jsou k dispozici také modely se srovnávací radlicí a s prodlouženým výložníkem.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down