06.06.2014 | 12:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

S novinkou v sortimentu

Firma Agrotechnika Vaněk s. r. o. je známá širokým sortimentem prodávaných strojů. V letošním roce do něj přibyla značka Enorossi, zahrnující paprskové shrnovače píce v několika typech provedení s různými pracovními záběry.
Shrnovače Enorossi jsou vyráběny v provedení se dvěma řadami paprskových kol, umístěných do tvaru písmene V (s pracovním záběrem 2 až 11,5 m) a v provedení s rotory uloženými v jedné řadě, kdy od použitého počtu shrnovacích kol se odvíjí pracovní záběr. Minimální záběr činí 1,3 m a znamená tři použitá paprsková kola, pokud jich je použito 13, dokážou shrnovat materiál ze záběru až 7,6 m. Přednosti paprskových shrnovačů jsou zřejmé a patří mezi ně především nízká energetická náročnost, vyšší pojezdová rychlost, a tím i výkonnost, dále též příznivá pořizovací cena a díky jednoduchosti i dobrá provozní spolehlivost.
Shrnovače Enorossi byly k vidění i na Techagru a to v několika exemplářích, přičemž zabíraly větší část plochy určené pro zemědělskou techniku firmy Agrotechnika Vaněk s. r. o. Většinu plochy určené pro techniku lesní zabíraly zase vyvážečky Palms, které se na našem trhu dobře etablovaly a zákazníci oceňují jejich užitné vlastnosti v kombinaci s příznivou pořizovací cenou. Vyvážečky Palms jsou vyráběny v několika modelových variantách s nosností od 6 do 15 tun a vybavených adekvátními nakládacími rameny s dosahem 4 až 8,4 m.
Kromě popisovaných paprskových shrnovačů a vyvážeček Palms má firma Agrotechnika Vaněk v nabídce též další zemědělskou a lesní techniku, v níž nechybí štěpkovače, navijáky, štípače dřeva, sortiment půdozpracující techniky, traktory, ale i kombajny na brambory či sila na uskladnění zrnin, sušárny, postřikovače, žací stroje a komunální techniku. Nabízené stroje pochází z České republiky, Polska, Estonska a Itálie.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down