S zelenou dominantou

Společnost Cime, s. r. o., Pelhřimov představila na výstavě Země Živitelka zástupce snad všech značek svého širokého sortimentu. Dominantu expozice tvořily jak jinak než nejznámější z dodávaných značek – teleskopické manipulátory Merlo.

Zástupce společnosti Cime Ing. Miroslav Mikulič začal při představování dodávaných značek právě firmou Merlo. Dále byli v expozici vystaveni zástupci značek Lindner, Vogel&Noot, Goldoni, Maschio, Gaspardo, Ferri, MX, Gyrax, ale také novinky v sortimentu jako Green Technik či Weidemann. „Štěpkovače Green Technik zde představujeme již s praktickými zkušenostmi, které jsme načerpali během předváděcího turné,“ upozornil Ing. Mikulič. K dispozici jsou od malých elektromotorem poháněných modelů přes traktorem poháněné, až po velké drtiče odpadu s vlastním motorem. K kloubovým nakladačům Weidemann zase podotkl, že se jedná o všestranné pomocníky, které dodávají v rozsahu výkonu motoru od 23 do 100 koní a s nosností od 600 po 4000 kg.
Opravdovou novinkou, kterou bylo možné v expozici spatřit, byla nová řada T čelních nakladačů MX. Ty se od svých předchůdců liší vedením hydrauliky uschovaným do rámu stroje, kde je chráněno před poškozením a také novým designem. Princip snadného připojování pouhým najetím traktoru zůstává nezměněn, stejně jako hydraulický paralelogram či rychloupínání pracovních adaptérů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *