04.05.2023 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Samojízdný stroj pro efektivní sečení či mulčování

ENERGREEN s.r.l. je italský výrobce strojů a přídavných nářadí zejména pro údržbu zeleně. Ve svém sortimentu má dálkově řízené svahové sekačky a nosiče nářadí, samojízdné příkopové sekačky a univerzální nosiče nářadí.

Uživatelům, kteří nechtějí zvolit cestu instalace příkopového ramene na traktor, nabízí italský výrobce stroj Energreen ILF S1500. Je to víceúčelový profesionální samojízdný stroj, mezi jehož přednosti patří vysoký pracovní výkon, špičková ovladatelnost a bezkonkurenční dosah pracovního ramene až 12 m.

Samotný nosič má systém hydrostatického pohonu 4 x 4 s max. rychlostí 40 km/h a řízením obou náprav včetně krabího chodu. Trakce a ovladatelnost nosiče jsou základním předpokladem pro vysoké pracovní výkony a efektivitu práce.

Pracovní ramena několika typů (typ ramene koresponduje s plánovaným využitím nosiče) umožňuje používat širokou škálu příslušenství, která se neustále rozšiřuje. ENERGREEN ILF S1500 umožňuje díky třem upínacím bodům (vepředu/ vzadu/ na boku na konci pracovním ramene) širokou škálu využití. Může pracovat při údržbě okolí silničních komunikací a dálničních náspů, údržbě obecních pozemků a rozlehlých travnatých ploch (přední „mulčer“), údržbě okolí vodních cest a toků v rámci protipovodňových opatření, údržbě okolí železničních náspů či údržbě obtížně dostupných míst (lesních ploch, horské oblasti).

ENERGREEN ILF S1500 díky konstrukci otočné pracovní hlavy umožňuje sečení/mulčování obousměrně. ILF S1500 tedy efektivně pracuje jak při pojezdu vpřed, tak ale i při pojezdu vzad. Potřebný výhled je zaručen díky otočné kabině a systému řízení a ovládání pracovních nástrojů. S ohledem na tyto informace pak není překvapením minimálně dvojnásobná efektivita. Stroj byl prezentován na stánku výrobce na mezinárodní výstavě EIMA 2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down