07.09.2022 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Série Hayliner se vrací s novou technologií, která definuje sklizeň do malých balíků nově

New Holland Agriculture, značka, která definovala malý lis na hranolové balíky,  vrací jméno Hayliner   na všechny své malé lisy v Severní Americe.  Se třemi modely lisů, ze kterých si zájemce může vybrat,  je každý lis navržen tak, aby vyhovoval potřebám zákazníků, od malých farem až po komerční provoz.  Nové modely zahrnují Hayliner 265, Hayliner 275 a Hayliner 275 Plus. S návratem nabídne tato legendární značka malých lisů pro dva modely první systémy precizního zemědělství.

Jordan Milewski, marketingový manažer sklizňové techniky pro New Holland Agriculture North America, říká: "S novým malým lisem na hranolové balíky spojuje New Holland legendární výkon a spolehlivost s novou precizní technologií. Tyto nové lisy jsou dalším pokrokem v našem závazku zlepšit proces výroby suché hmoty a zajištění efektivity na všech úrovních sklizně."

Zvýšení produktivity zákazníků  bylo nejvyšší prioritou společnosti New Holland při vývoji nového systému elektronické kontroly délky balíků pro řadu Hayliner.  Při uznání způsobu, jakým zemědělci a provozovatelé služeb sklízejí na polích své balíky, New Holland chápe, že délka balíků je významným a kritickým parametrem. Nový precizní systém optimalizuje kapacitu lisu souběžně s přesným řízením  délky balíků. Elektronická regulace délky balíků umožňuje obsluze nastavit a kalibrovat délku balíků s přesností  plus nebo mínus dva palce, což vede k těsnějším stohům, spolehlivému svazování balíků  a konzistentnímu formování stohů při ručním stohování. Vedle měření celkové délky balíků a každé  jednotlivé vrstvy,  elektronický systém řízení  délky balíků předpovídá tloušťku další vrstvy a pak vypne uzel s lepší přesností, než mechanické řešení. S tímto systémem není vyžadován nový terminál. Místo toho je uživatelské rozhraní prostřednictvím Aplikace Length Control  dostupné na  smartphonu nebo tabletu operátora.* 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down