Severská kvalita je jako magnet

Během tradičních dnů otevřených dveří berounských společností Kverneland Group Czech a Topagri, které se pravidelně konají na konci listopadu, si mohli zemědělci prohlédnout desítky moderních strojů. Šlo především o závěsnou techniku na sklizeň pícnin, zpracování půdy a setí, výživu a ochranu rostlin i mechanizaci do stájí značek Kverneland, McConnel, Hatzenbichler, Mulching Systems a VanDaele. Z nabídky společnosti Topagri dominovaly vyspělé traktory Valtra, dopravní a aplikační technika Samson a mnoho strojů a zařízení do lesa.

Od produktových manažerů obou společností mohli návštěvníci získat k vystaveným exponátům podrobné informace včetně cenové nabídky na příští období a v příjemně vytopené hale ochutnat z již tradičně bohatého občerstvení. V Berouně byla vystavena řada novinek, ať už nová secí kombinace Kverneland Accord udril 6000, která si odbyla premiéru na veletrhu Agritechnica, či rozdružovač balíků Kverneland Tarup 853 Pro vybavený masivním pohyblivým hřebenem. S řadou dalších novinek přijde berounská společnost na veletrh Techagro. A zemědělci se mají na co těšit. Obzvlášť, když už nekupují techniku jen podle ceny, ale především podle kvality. Ta severská je poslední dobou přitahuje jako magnet, i když se produkty Kverneland nacházejí spíše ve vyšší cenové hladině. Přesvědčili se totiž, že jde o velmi kvalitní a spolehlivé stroje s rychlým a stejně spolehlivým servisem.

V Zemědělci č. 50 přineseme podrobné informace o technice na sklizeň pícnin, v dalších číslech se budeme postupně věnovat strojům na zpracování půdy, kde dominují pluhy, setí a výživě či ochraně rostlin. Velká reportáž bude věnována také traktorům Valtra, které na českém trhu nestále navyšují svůj podíl.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *