29.09.2021 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Siloking doplňuje sortiment

SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH rozšiřuje svou pestrou paletu výkonných samojízdných míchacích krmných vozů a zařazuje do ní novou řadu krmných vozů Siloking SelfLine 4.0 System 300+. Nové modely vhodně vyplňují mezeru mezi modely řady Compact a Premium s tříkolových podvozkem a objemem míchacích van 13 až 22 m3 a velkokapacitními modely System500+ a 1000+ s objemem míchacích van 19 až 32 m3. Zákazníci si nyní mohou vybrat krmný vůz, který nejlépe vyhovuje jejich podmínkám.

Nová řada krmných vozů byla vyvinuta v souladu se strategií ‚Best of FIVE‘, která definuje dlouhodobé cíle životnosti strojů, intelligence, digitalizace, ale tak udržitelnoti a propojení a nabízí ekonomicky dokonalý balíček pro krmnou techniku budoucnosti.

SelfLine System 300+

„Výkonný stroj s velkým objemem míchací vany pro provozy okolo 300 kusů skotu, který plně splňuje požadavek rychle a efektivně nakrmit!“ takto představil nové samojízdné krmné vozy SelfLine System 300+ zástupce výrobce pro ČR Jan Dušák.

Na základě koncepce již úspěšného modelu System 500+ je u vozu Systém 300+ kladen důraz na spolehlivost a maximální odolnost. Robustní podvozek spolu s vysokou kapacitou míchání zajišťuje dlouhou životnost a vysokou hospodárnost.

Vzduchem odpružený podvozek s řízením všech čtyř kol a velkými pneumatikami nabízí nejen vysoký komfort jízdy při rychlosti až 25 km/h, ale také velkou světlou výšku s velmi dobrou trakcí. Různorodé možnosti výsypu umožňují též individuální dodávku krmiva do vysokých žlabů.

Kombinace motoru Volvo, který dosahuje vysokého točivého momentu a výkonu 218 koní, dlouhého servisního intervalu 1000 motohodin a nízké spotřeby nafty díky perfektní koordinaci hydrauliky, významně snižuje náklady.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down