09.02.2024 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Široká nabídka rozdružovačů

V České republice a na Slovensku je už více než čtyři sta spokojených uživatelů rozdružovačů Kverneland. Z bohaté nabídky typů a jejich provedení si vybere každý, kdo požaduje 100% nasazení při zastýlání či krmení v náročných podmínkách živočišné výroby.

Pojďme si některé rozdružovače připomenout.

Tažený typ 853 PRO

Tažené provedení s označením 853 PRO je jedním ze dvou typů s objemem zásobníku 3 m3. K výbavě patří systémem aktivních protihrábí“, které jsou umístěny nad odmítacím bubnem a zabraňují (zvláště při rozběhu stroje) vniknutí materiálu na metací kolo a tím možnému ucpání metací koncovky před dosažením optimálních otáček metacího kola. Uvedený systém se ovládá z kabiny traktoru a lze ho využít rovněž během práce, když dochází k „udušení“ traktoru. Rozdružovač se standardně dodává s kardanovým hřídelem s homokinetickým kloubem a prokluzovou spojkou. Ve standardní výbavě je rovněž plně elektronické ovládání všech funkcí rozdružovače s přídavným ovladačem pro posuv dna a otevírání zadních vrat na boku stroje.

Největší rozdružovač 856 PRO

Největším typem v portfoliu společnosti KVERNELAND GROUP CZECH se šestimetrovým provedením základního zásobníku je rozdružovač 856 PRO. Tento „velký“ stroj nabízí dopravu až tří válcových balíků, takže je logicky určen pro největší farmy. Dalším atributem, který posouvá tento stroj „o patro výš“, je standardní osazení dvěma odmítacími bubny nad sebou. To je zvláště vhodné například pro rozdružování dvou hranolovitých balíků položených na sobě, případně pro zakládání do žlabu i volně naloženou hmotu.

Další informace o rozdružovačích Kverneland se dočtete v Zemědělci č. 7.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down