26.03.2021 | 05:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Široký sortiment pásových shrnovačů

Řada pásových shrnovačů ROC RT nabízí pestrou paletu různých modelů, takže vybrat si může každý. Častými zákazníky jsou farmy, jejichž hlavní činností je produkce mléka nebo podniky s bioplynovou stanicí. Ale i pro farmy s malou výměrou je k dispozici model ROC RT 380.

Společnost Dagros s. r. o. nabízí čtyři modely ROC RT. Nejmenším je nesený ROC RT 380 s agregací do čelní hydrauliky. Materiál shrne z šířky 3,8 m a uloží ho na řádek buď vlevo nebo vpravo. Na Agritechnice 2017 byl představen ROC RT 730. K dispozici má dvě sekce a pracovní záběr činí 7,3 m.  Určen je pro menší a střední farmy a jeho výhodou je široká variabilita tvorby řádku. Řádek lze tvořit vpravo, vlevo, doprostřed nebo na obě strany. Pracovní záběr 8,7 m nabízí shrnovač ROC RT 870 se třemi pracovními sekcemi, přičemž prostřední sekci je možné vyjmout a tvořit tak středový řádek. Asi nejoblíbenějším modelem sortimentu v České republice je ROC RT 1000 a je určen pro velké zemědělské podniky. Píci shrnuje v pracovním záběru 10 m a materiál ukládá na řádek vpravo, vlevo nebo na obě strany. Může pracovat také s jednou nebo s oběma bočními sekcemi zvednutými.

Nová vlajková loď

Model ROC RT 1000 není největším modelem, který má výrobce v portfoliu. Největší je model ROC RT 1220 s pracovním záběrem 12,2 m, ale vzhledem k velké přepravní šířce není tento stroj určen pro evropský trh. ROC RT 1000 tak byl dlouho vlajkovou lodí sortimentu, ale na poslední výstavě Agritechnica byl představen model ROC RT 1150. Model je zatím ve fázi testování, ale do sériové výroby by se měl dostat v dohledné době.  Jeho pracovní záběr činí 11,5 m a pro agregaci vyžaduje traktor o výkonu minimálně 90 koní.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down