24.03.2023 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sklízecí mlátičky střední třídy na dnu otevřených dveří

Dvoudenní akce Agrall Show 2023 proběhla v březnu přímo v sídle firmy Agrall zemědělská technika v Banticích. Na rozsáhlé doprovodné výstavě byly k vidění také sklízecí mlátičky řady Trion.

Modelová řada Claas Trion zahrnuje vedle strojů s pěti- a šestidílným vytřasadlem také hybridní mlátičky s jedním či také dvěma rotory pro zbytkovou separaci zrna. A nechybí ani mnoho modelů v provedení Terra Trac a Montana. Trion dobře padne do podniku s výměrou 200 i 1000 hektarů, v rovinaté nížině či kopcovité Vysočině. Je jednoduše ovladatelný a od nových Lexionů přebírá efektivitu práce.

Podniky s pestrými osevními postupy ocení rychlé přestavení mlátičky ke sklizni jiné plodiny bez použití nářadí. Výběr provedení adaptérů pro Claas Trion je velmi široký – možné jsou i dvanáctimetrové verze či velké dvanáctiřádkové odlamovací adaptéry. Základem vysoké výkonnosti Trionu jsou osvědčená technologie výmlatu s trojicí bubnů Claas APS, čištění Jetstream a velkokapacitní zásobník s rychlým přeložením zrna.

Claas Trion lze v zásadě rozdělit na tři podskupiny: Trion 500 (pětidílné vytřasadlo se systémem výmlatu APS Walker), Trion 600 (šestidílné vytřasadlo se systémem výmlatu APS Walker) a Trion 700 se systémem výmlatu APS Hybrid. Pěkně vybavený Claas Trion 750 si mohli prohlédnout návštěvníci Dnů otevřených dveří firmy Agrall v Banticích. Jedná se o největší Trion, vybavený systémem Roto Plus se dvěma podélnými rotory. Výkon motoru činí 320 kW/435 k. K vidění byly i další modely řady Claas Trion.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down