CNH Industrial využívá virtuální technologie jako součást inovativního přístupu k vývoji techniky. Tak jsou poskytována rychlá a škálovatelná řešení, která zvyšují produktivitu zákazníků a zároveň dále posouvají jejich zkušenosti. Získá se také bezpečnější a udržitelnější postup k hodnocení produktů pomocí počítačem simulovaných prostředí, virtuálních kabin a modelovacích technik.
Tradiční testování vyžaduje, aby zemědělské vybavení bylo hodnoceno v široké škále prostředí a plodin. Gennaro Monacelli, globální ředitel analýzy a simulace návrhu společnosti CNH Industrial, vysvětluje tento proces podrobněji: "Pokud potřebujeme otestovat traktor nebo kombajn v terénu, musíme poslat prototyp do vzdálené země a synchronizovat dobu vývoje s obdobím sklizně, abychom otestovali různé možnosti nasazení našich zemědělských strojů.
Jakékoli zpoždění ve vývoji produktu znamená, že prototyp nemusí být připraven, takže chybí celá sezóna testování a má za následek téměř roční zpoždění. Toto riziko můžeme zmírnit pomocí virtuální simulace, simulace interakce pneumatiky s půdou a předvídání mnoha testů digitálně."
Spuštěním virtuálního testu jsou hodnocení prakticky okamžitá, ale je také možné se dozvědět více o provozu stroje, než během standardního fyzického testování.
"Když sklízíme plodiny, jako je cukrová třtina v reálné praxi," říká Monacelli, "nejsme schopni vidět, co se děje uvnitř stroje. Ale prostřednictvím virtuálního testování, jako je počítačová dynamika tekutin a modelování plodin, můžeme přesně toho docílit."
Pomocí těchto simulací je možné analyzovat dynamiku všech systémů uvnitř stroje. Schopnost společnosti sledovat přesný tok plodin v každém bodě uvnitř virtuálního stroje zpřesňuje testování a umožňuje další vylepšení.*