02.05.2022 | 09:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Speciální traktor zvítězil ve Španělsku

Nová generace speciálních traktorů Fendt 200 Vario získala další významné ocenění. Model Fendt 210 P Vario 22. dubna zvítězil v soutěži Tractor de España. Traktor je celkovým vítězem v soutěži Traktor roku 2022 ve Španělsku a vítězem i v kategorii speciálních traktorů.

Speciální traktor Fendt pro sady získal nejvyšší ocenění pro zemědělský traktor ve Španělsku. Úspěšně se dokázal prosadit proti větším a podstatně výkonnějším strojům. Jako příjemný doplněk vyhrál Fendt 210 P Vario cenu i ve „své“ kategorii speciálních traktorů. A značce Fendt se podařilo zabodovat i se svým dalším strojem, když teleskopický manipulátor Fendt Cargo T955 obdržel ocenění v kategorii techniky s mnohostrannými možnostmi využití.

Speciální traktor Fendt 210 P Vario je vybaven moderní plynulou převodovkou Fendt Vario a disponuje nejnovějším inovativním systémem ovládání FendtONE. Je prvním speciálním traktorem s plně integrovaným ovládacím terminálem. Rozhodující byla jeho pozice jako velmi spolehlivého traktoru, který se obzvlášť dobře hodí ke splnění nároků ve speciálním prostředí, jaké panuje na španělském venkově.

Po převzetí hodnotného ocenění řekl José Ramón González Casagrán, obchodní manažer Fendt ve Španělsku: „S Fendtem máme perfektní traktor pro vinice, sady a ovocné plantáže, které jsou charakteristické pro španělské zemědělství a jsou velmi důležité. Ačkoli jsme jako vždy úspěšní již s traktory vyšší výkonové třídy, tak traktory modelových řad Fendt 200 VFP Vario a obzvláště Fendt 210 P Vario slučují všechny přednosti a technologie velkých traktorů.“*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down