24.10.2021 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Spojení toho nejlepšího, co má výrobce k dispozici

Německá společnost Ropa je známá jako jeden z předních výrobců techniky na sklizeň cukrové řepy a brambor. Stále svůj program inovuje a tak může nyní představit další novinku, sklízeč cukrové řepy Panther 2S.

Stroj je na první pohled nápadný svým sportovním a moderním designem. Pyšní se ale také dobrou ovladatelností a tradičně i dostatečnými rezervami výkonu, které využije za extrémních podmínek sklizně. Nový řadový motor Volvo poskytuje výkon 585 kW/796 k s maximálním točivým momentem 3650 Nm a zdvihovým objemem 16,12 litru.

Samozřejmě nechybí ani již několikrát oceněný systém podvozku s půdoochrannými vlastnostmi, stabilizací náklonu a automatickým vyrovnáváním na svahu. Podvozek byl plně integrován do nové konstrukce stroje Panther 2S.

Digitalizaci a zemědělství 4.0 symbolizuje již nový vzhled sklízeče Ropa. Nová generace extrémně výkonných počítačů tvoří základ pro centrum telematiky, prediktivní analýzy, online diagnostiky a asistenčních systémů pro částečně autonomní sklizeň řepy, stejně jako v modelu Tiger 6S. Panther 2S je dálkově propojen s online portály Ropa R-Connect a myROPA. To pro uživatele přináší mimo jiné také možnost v reálném čase na dálku sledovat polohu stroje či postup práce, ale i hladinu zbývajícího paliva.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 12/2021.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down