30.11.2022 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Společnost s moderním zázemím

Z původní malé regionální firmy se během čtvrt století stala vyhlášená obchodní společnost U + M Servis se stovkami spokojených zákazníků, a to jak z řad aktivních zemědělců, tak i z komunálního či lesnického sektoru. Její hlavní sídlo se nachází v Třeboni, středisko pro jihozápadní Čechy je v Malém Boru u Horažďovic, další sklad náhradních dílů je k dispozici v Horní Cerekvi a menší kancelář působí i v Obratani.

Během oslav 25. narozenin společnosti U + M Servis se také vzpomínalo.

V roce 2002 otevřela třeboňská společnost servisní středisko v Hradešicích u Horažďovic. Rok na to představila v Třeboni traktory Claas a v roce 2006 zavítala do tohoto města i majitelka německé firmy Cathrin Claas Mühlhäser. V srpnu 2007 byla zahájena výstavba nové servisní a montážní haly, která byla otevřena v srpnu 2008. V listopadu téhož roku podepsala třeboňská firma licenční smlouvu na informační systémy se společností ESO 9, kterou plně implementovala 1. 1. 2009.

V roce 2010 si místo dílen v Hradešicích pronajala prostory v Malém Boru s cílem vybudovat v jihozápadních Čechách svoje středisko. V roce 2011 si v Třeboni během jednoho dne převzala pět samojízdných řezaček, konkrétně tři modely Jaguar 950, jednu devět set třicítku a menší model Jaguar 850, pětice zemědělských podniků: Zemědělské družstvo Velká Chyška, Reprogen Planá nad Lužnicí, Zemědělské družstvo Dolní Hořice, Rolnické družstvo PLEVIS Pleše a Zemědělské družstvo Opařany. V roce 2013 se v Třeboni slavilo 100. výročí založení firmy Claas a rok na to 10. výročí výroby traktorů Claas.

V roce 2015 koupila společnost U + M Servis dílnu v Malém Boru, koncem roku 2018 začala s její rekonstrukcí a v květnu 2019 slavnostně otevřela nové středisko. No a v pátek 13. 3. 2020 byly v Třeboni zprovozněny nově vybudovaný sklad náhradních dílů a showroom.

Více se dočtete v Zemědělci č. 49.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down