19.06.2022 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Spolupráce znovu přináší ovoce

Společnost Claas se podílí na financování holandského startupu AgXeed B.V.  Nyní dala na vědomí, že svůj podíl dále rozvíjí. Kromě toho byl společně s Claas Vertriebsgesellschaft mbH se sídlem ve městě Herzebrock-Clarholz iniciován vznik první kooperace v oblastech distribuce a servisu.

Po prvních úspěšných společných projektech firma Claas zintenzivňuje svou spolupráci s holandským startupem AgXeed B.V. pro vývoj a komercializaci autonomních zemědělských strojů. Prostřednictvím Seed Green Innovations GmbH se firma Claas podílí na financování startupu společně s Venture Capital Investor Amathaon Capital z Mnichova a společností ze skupiny Amazone-Gruppe z města Hasbergen-Gaste. Seed Green Innovations GmbH jako investiční společnost Claas Gruppe podporuje inovativní společnosti, které se hodlají podílet na rozvoji zemědělství budoucnosti, a umožní jim přístup ke společnosti Claas.

Spolupráce Claas a AgXeed byla odstartována po první investici na jaře 2021. Od té doby se velmi slibně rozvíjí. Díky následné investici si firma Claas dále zajišťuje přístup k inovativním projektům pro autonomní zemědělské stroje. Zároveň AgXeed profituje z mezinárodní prodejní sítě a kompetencí skupiny Claas Gruppe v mnoha oblastech až po prodej a servis.*

Více informací v týdeníku Zemědělec č. 27/2023.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down