22.08.2022 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Stabilní a spolehlivý partner

Celostátní výstava Naše pole se každoročně koná na pozemcích zemědělského podniku Oseva Agri Chrudim, který patří pod křídla akciové společnosti Cerea se sídlem v Pardubicích. Na „domácím hřišti“ představila Cerea celý okruh svojí činnosti, od nákupu zemědělských komodit až po prodej osiv té nejvyšší kvality, krmiv, agrochemických přípravků či zemědělské techniky.

Filozofií společnosti Cerea je schopnost zabezpečit vše, co zemědělci potřebují. Spolu s dceřinými podniky se řadí mezi velké firmy nejen z hlediska dosahovaného obratu, počtem zaměstnanců, ale i rozsáhlou sítí více než tří desítek středisek. I proto je dlouhodobým, stabilním a spolehlivým partnerem přibližně dvou tisíc obchodních partnerů, od nejmenších farmářů s desítkami hektarů zemědělské půdy až po velké zemědělské podniky s tisíci hektary.

Cerea dokáže uspokojit poptávku svých zákazníků nejen ve východočeském regionu, ale také na Vysočině či v Libereckém kraji. „Kromě zemědělských komodit se zabýváme i prodejem a servisem zemědělské, komunální a stavební techniky renomovaných značek, především Case IH, Steyr, Amazone, SIP, ZDT, Molčík, Pichon, MacDon, Tehnos, Opall-Agri a Strautmann,“ říká Rudolf Provazník, vedoucí prodeje a servisu zemědělské techniky v Pardubickém a Královehradeckém kraji. „Největší zájem je především o traktory Case IH, od malých modelů Farmall až po čtyřpásové tahače Quadtrac s velkým výkonem motoru, které díky svému originálnímu čtyřpásovému podvozku dokáží tento vysoký výkon přenést na podložku.“

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 34.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down