Stabilní v každém terénu

Arte, spol. s r. o., nabízí zákazníkům komunální, zemědělskou, stavební a drticí techniku. Zemědělskou techniku zastupují nakladače a teleskopické nakladače značky Kramer, technika Tuchel a technika BVL.

Zájemci si mohli nabídku německé značky Kramer prohlédnout na volné ploše expozice společnosti Arte, kde bylo vystaveno šest strojů různých výkonnostních tříd. Pavel Müller z Arte, spol. s r. o., uvedl, že hlavními přednostmi vystavených modelů je typický pevný rám a obě řízené nápravy, které jsou charakteristické pro všechny stroje značky Kramer.

Díky konstrukci opírající se o pevný rám, se vyznačují nakladače Kramer Allrad vysokou stabilitou v každém terénu a zároveň neměnnou nosností. Díky řízení všech kol nedochází u nakladačů Kramer Allrad k přesunu těžiště stroje při zatáčení, proto se i při prudkém zatáčení, v nerovném terénu a s těžkými břemeny minimalizuje nebezpečí převrácení stroje. Vysoká bezpečnost je však pro nakladače Kramer Allrad charakteristická i při jízdě po silnicích, zejména díky možnosti řídit pouze přední nápravu nakladače.

„Společnost Kramer se již letos chystá představit přelomovou novinku – první elektrický nakladač s řízenými nápravami. Tento revoluční nakladač s nulovými emisemi a téměř dvěma tunami užitečného zatížení je perfektním pomocníkem do uzavřených prostor nebo pro každého, komu záleží na životním prostředí a minimalizaci provozních nákladů,“ nastínil Pavel Müller.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *