Starají se o čistotu farmy

Požadavky na čistotu v živočišné a rostlinné výrobě jsou obzvlášť vysoké a stroje, které se o čištění a hygienu v sektoru zemědělství starají, musí splňovat vysoké standardy a dodržovat zákonné povinnosti. Jednou ze značek, která nabízí techniku pro čištění nejen zemědělských podniků, je Kärcher. Tuto značku nejlépe vystihují následující pojmy: orientace na zákazníka, efektivita a kvalita.

Expozice značky Kärcher zahrnovala vysokotlaké čističe s ohřevem i bez ohřevu, mokro-suché vysavače, ručně vedené zametací stroje a další produkty. Vysokotlaké čističe bez ohřevu HD s vysokým průtokem odstraní i pevně usazené nečistoty. Jsou ideální pro velké plochy a každodenní čištění strojů, vozidel a budov. Vysokotlaké čističe s ohřevem HDS čistí horkou vodou při stále stejném tlaku s ještě lepším výsledkem než čističe bez ohřevu. Na Techagru byl k vidění stroj HDS 10/20-4 M s průtokem 500–1000 l/h a tlakem 30–200 barů. Standardní výbava tohoto modelu obsahuje systém proti překroucení hadic (AVS), ekonomický stupeň eco!efficiency, třípístové axiální čerpadlo s keramickými písty, ruční stříkací pistoli Easy Press a třífázový, vodou chlazený motor.

Vystaven byl i menší model HDS 8/18-4 C. Variantu bez ohřevu vody zastupovaly vysokotlaký čistič HD 13/18-4S s průtokem 650–1300 l/h a pracovním tlakem 30–180 barů a varianta se spalovacím motorem HD 9/23 G s průtokem 400–930 l/h a tlakem 40–230 barů. V expozici si mohli návštěvníci prohlédnout i mokro-suchý vysavač NT 65/2 Tact2 s objemem nádrže 65 l a automatický systém čištění filtru Tact, který v intervalech 7,5 sekundy oklepává filtr cílenými nárazy vzduchu. Z vysavačů nabízí značka Kärcher nejen mokro-suché vysavače s různými variantami čištění filtru, suché a kartáčové vysavače, ale také velké průmyslové vysavače a vysavače pro Zónu 22.

V portfoliu firmy nalezneme také zametací stroje, a to od ručně vedených až po robustní průmyslové stroje. Kromě klasických zametacích strojů obsahuje sortiment i vysávací stroje se zametáním a komunální nosiče nástaveb.

„Technika Kärcher disponuje vysokým komfortem pro obsluhu, zákazníci se k nám vracejí pro další modely, přesvědčila je zejména vysoká kvalita, silný výkon a dlouhá životnost,“ uvedl obchodní zástupce značky Kärcher Josef Měsíček.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down