24.06.2020 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Štěpkovače na velkou štěpku

Jednou ze společností, jež prezentovala svůj sortiment v rámci akce Naše pole, a to jak pasivně, tak aktivně, byla ryze česká výrobní společnost URBAN KOVO s. r. o. V jejím výrobním portfoliu je široké spektrum štěpkovačů k tvorbě velké štěpky. Společnost URBAN KOVO s. r. o. je na trhu již přes 10 let a za tu dobu opustilo bránu výrobního podniku na dva tisíce kusů štěpkovačů.

Štěpkovače URBAN jsou schopné zpracovat materiál o průměru až 12 cm na velkou štěpku, což jsou v podstatě polínka délky 6-22 cm. Výhodou velké štěpky je možnost spalování v běžných kotlích a kamnech na tuhá paliva, rychlé vysychání a snadná manipulace a skladování.

Výhodou všech strojů od společnosti URBAN KOVO s. r. o. je kvalitní dílenské zpracování, za které společnost ručí, neboť štěpkovače vyrábí od začátku až do konce sama: od konstrukčního návrhu až po výrobu komponent (nožů, hřídelí atd) a kompletní montáž. Výrobní linka je vybavena moderními obráběcími stroji a společnost má i vlastní lakovnu.

Štěpkovače URBAN pracují na principu dvou protiběžných hřídelí s noži, které si větve samy podávají. Na každé hřídeli jsou uchyceny 3 nože, které na jedno nabroušení dokážou vyrobit 100 až 500 m3 velké štěpky a lze je opakovaně brousit.

Stroje mohou být vybaveny různým výstupem. K dispozici je jednoduchý nebo dvojitý pytlovač na rašlové pytle nebo pytlovač na vaky "big-bag". Možností jsou i různé typy pásových skládacích či otočných dopravníků.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down