Středem zájmu inovace

Od 26. února do 2. března se v pařížském výstavním centru Villepinte bude konat mezinárodní veletrh zemědělské techniky SIMA 2017. Svým rozsahem celkem v sedmi halách poskytne možnost zhlédnout novinky v technice i v technologiích současného zemědělského sektoru. Kromě samotných expozic bude zaměřen i na možnosti zvýšení efektivity výroby a na obchod, což se promítne do organizace diskuzí a mítinků.

Středem všeho dění budou opět inovace. V expozicích bude vystaveno 600 nových produktů a nejinovativnější vybavení, produkty a techniku více než 120 aplikací bylo přihlášeno do soutěže SIMA Innovation Awards. Tato soutěž oceňuje nejinovativnější vybavení, produkty, techniku a služby, prezentované vystavovateli na veletrhu. Organizátor veletrhu připravil tiskovou konferenci, díky níž budeme moci naše čtenáře průběžně seznamovat s výsledky soutěže.

V roce 2015 tvořili největší podíl z návštěvníků veletrhu SIMA farmáři (celých 74 procent), dále dealeři, importéři a distributoři (12 procent), společnosti z oblasti zemědělství a lesnictví (11 procent) a další. Celkem veletrh navštívilo 238 848 návštěvníků ze 142 zemí světa, pro které bylo připraveno dohromady 13 výstavních sektorů. V roce 2017 se očekává návštěvnost na ještě vyšší úrovni.*

Více informací v časopisech Mechanizace zemědělství a Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *