06.11.2015 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Strip Till Rabe

Technologii pásového zpracování Tigris Strip Till nabízí i firma Rabe. Stoj je konstruován s meziřádkovou vzdáleností 75 cm a v provedení se čtyřmi, šesti a osmi pracovními jednotkami. Systém pásového zpracování půdy umožňuje též zapravení tekutých statkových hnojiv s využitím komponentů firmy Vogelsang. Od příštího roku bude v nabídce rovněž možnost přihnojení minerálními hnojivy.

Na modelové řadě pluhů Super Albatros je použito hydropneumatické odpružení, které nachází uplatnění, když systém tlumení kmitů ramen traktoru není v činnosti, například při otáčení pluhu na souvrati. Pokud má traktor systém EHR se snímači v dolních ramenech hydrauliky pak odpružení pluhu činnost EHR neovlivní.

Novinkou v sortimentu Rabe je rovněž modelová řada čtyř až sedmiradličných nesených pluhů, určených pro jízdu traktoru onland. Jejich výhodou je výkonnost v kombinaci s obratností při otáčení. Standardní výbavou je hydraulické nastavení záběru prvního orebního tělesa a čtyřstupňové mechanické nastavení záběru orebních těles od 35 do 50 cm.

Kypřič BlueBird je určen pro zpracování půdy ve větší hloubce. Je vybaven inovovaným jištěním s přítlakem až 400 kg na radlici, které se vyznačuje rychlou reakcí. BlueBird je vyráběn v záběrech 3 až 5,3 m, ve větších záběrech je třídílně hydraulicky skládaný takže se i při dopravě vejde do šířky tří metrů.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down