13.11.2023 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Stroje na ochranu rostlin nyní v modré barvě

Před pěti lety firma LEMKEN převzala holandského výrobce strojů na mechanickou kultivaci porostů Machinefabriek Steketee B.V. Firma LEMKEN si tak vhodně rozšířila své portfolio produktů z oblasti techniky pro ochranu rostlin o stroje pro mechanickou kultivaci porostů a o technologii navádění zemědělských strojů s pomocí kamery.

V září tohoto roku firma LEMKEN proces integrace techniky Steketee do svého sortimentu dotáhla do úspěšného konce. Od listopadu 2023 budou stroje na mechanickou kultivaci porostů Steketee místo dosavadní červené barvy vyráběny v tradičních blankytně modrých barvách firmy LEMKEN. Toto strategické rozhodnutí podtrhuje významný milník v rozvoji obou společností a zároveň nabízí mnoho šancí pro budoucí rozvoj a inovace.

Rozšíření výrobních kapacit

V roce 2018 si manažeři obou společností vytýčili společný cíl podpořit další rozvoj výrobního závodu v holandském městě aan’t Haringvliet a rozšířit výrobní kapacity. Základem pro dosažení takových cílů byl zkušený a kompetentní padesátičlenný personál továrny. Od převzetí Steketee pracovala firma LEMKEN na tom, aby se podařilo co nejlépe maximalizovat synergie obou organizací. Integrace pracovních týmů, výrobních procesů a technologií proběhly výjimečně úspěšně. Výsledkem bylo posílení vzájemných inovačních trendů a rozšíření servisních služeb. To platilo především pro oblasti prodej techniky, školení produktových specialistů a obchodníků a poprodejních služeb.

Další krok, vyšší rychlost

Plnohodnotná integrace Steketee do rodiny výrobce LEMKEN představuje významný krok, který posiluje pozici v branži a představuje vhodné základy pro další rozvoj do budoucna. V tomto duchu bude v roce 2024 kladen důraz na odkrývání dalšího potenciálu na trzích v Evropě i v zámoří.

Více informací v Zemědělci č. 48/2023.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down