Stvořen pro úspěch

Velmi populární a oblíbená kategorie traktorů s výkonem kolem 100 koní a kompaktními rozměry s délkou do 5 m a hmotností 4,5 – 5 tun. To přesně byla a je silná parketa traktorů John Deere.

Řada 6MC přebírá štafetu, a to celorámovou konstrukcí s rozvorem 2400 mm, ověřenými a spolehlivými převodovkami PowrQuad se čtyřstupňovým násobičem a vysokou účinností, ale hlavně 100% německou precizností a kvalitou výroby. Nyní nabízíme za akční ceny model 6100MC, který vás nadchne hned z několika důvodů.

Kompaktní a výkonný

Tradiční čtyřválcový motor John Deere PowerTech PWX o objemu 4,5 l se vstřikováním common rail a turbodmychadlem Wastegate si vystačí pouze s naftou. Poskytuje nejen dostatečný maximální výkon 78 kW (106 koní), ale hlavně příznivý průběh kdy od 2100 do 1600 otáček výkon neklesá pod 100 koní a vysoký točivý moment 452 Nm při 1500 otáčkách.

Dokonalý komfort a optimální přenos výkonu

Přední odpružená náprava TLS s automatickým vyrovnáváním dle aktuálního zatížení nabízí maximální komfort a bezpečnost při všech činnostech. Díky přední odpružené nápravě TLS Plus dosáhnete optimální trakce a na poli zlepšíte přenos tahového výkonu až o 7 %.

Nízké provozní náklady

Jistě také oceníte dlouhé intervaly výměny oleje (motor – 500Mth, převodovka – 1500Mth), filtr pevných částic DPF bez nutnosti pravidelné výměny, nebo spojky, které jsou řešeny jako mokré lamelové s neomezenou životností.

Využití ve všech provozech

Je jen na vás, pro jakou činnost traktor využijete a jak si uzpůsobíte specifikaci. Při dopravě využijete a oceníte maximální přípustnou hmotnost přípojného vozidla až 18 575 kg, velká a široká kola rozměru až 600/65R38 a přední odpruženou nápravu TLS. S čelním nakladačem využijete možnost střešního okna, dovolené zatížení přední nápravy 5500 kg a výkonnou pracovní hydrauliku s čerpadlem 80 l/min. Nebo potřebujete stroj do krmného vozu? Zvolíte si maximálně jednoduchou specifikaci s převodovkou PowrQuad 16/16, bez tříbodového závěsu a se sníženou kabinou o celkové výšce 2540 mm.

Praktická kabina

Řešení kabiny poskytuje jasný přehled o dění kolem traktoru a to i v případě použití čelního nakladače. Tradiční logické a praktické uspořádání ovládacích prvků oceníte, pokud pracuje i s jinými traktory a nebo při zaškolování nové obsluhy. Samozřejmostí je klimatizace a komfortní nízkofrekvenční sedačka.

Ing. Pavel Fiala, STROM Praha a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *