14.02.2022 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Švédský výrobce se rozrůstá v zámoří

Společnost Väderstad oznámila rozšíření svého působení v USA o nové moderní multifunkční zařízení ve své americké centrále ve Wahpetonu, ND.

„Jsme nadšeni, že se o tuto vzrušující novinku můžeme podělit s našimi zaměstnanci, prodejci, zákazníky a okolními komunitami ve Wahpetonu a Breckenridge. Na naší cestě za rozšířením působnosti na americkém trhu se i nadále snažíme hledat způsoby, jak poskytovat významnou hodnotu naší značce, našim prodejcům a farmářům. Ve společnosti Vaderstad pevně věříme v investice do našich lidí a místních komunit. Tento nový závod vytvoří prvotřídní pracovní prostředí pro naše současné i budoucí zaměstnance,” říká Jason Strobbe, generální ředitel společnosti Vaderstad Inc.

Společnost Vaderstad je hrdá na to, že na tomto projektu spolupracuje s místními společnostmi Foss Architecture and Interiors se sídlem ve Fargu, ND, a Comstock Construction se sídlem ve Wahpetonu, ND, které mají pobočky v Severní Dakotě a Minnesotě.

V roce 2022 si společnost Väderstad připomíná 60. výročí svého založení, a i když dále roste, naše vize zůstává stejná: být předním světovým partnerem pro vývoj nových technologií. Tato expanze je pro nás silným signálem záměru na americkém trhu, jsme zde, abychom zůstali, a jsme zde, abychom rostli. Vždy se snažíme zlepšovat produktivitu a udržitelnost pro zemědělce, máme za sebou silnou historii poskytování inovativních, vysoce kvalitních produktů ve spojení s předními službami a podporou na trhu. Náš plán do budoucna a pro americký trh není jiný. Jako zaměstnavatel máme jasnou ambici, aby společnost Väderstad byla skvělým místem pro práci, a vždy se snažíme podporovat zdraví a pohodu komunit, ve kterých působíme, říká Henrik Gilstring, generální ředitel společnosti Väderstad.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down