09.02.2022 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Synchronizace činnosti strojů v reálném čase

Při první prezentaci nového systému AFS Connect na traktorech Magnum nové generace informoval Case IH o tom, že se jedná o systém s otevřenou architekturou a vývoj pokračuje dál. Nejnovějším produktem je služba Case IH Accusync – synchronizace činnosti strojů v reálném čase v komfortní podobě. Tento systém dovoluje výměnu map pokrytí a navigačních linií mezi větším počtem strojů v průběhu práce na poli.

Technologie Accusync přinese největší užitek zemědělci ve chvíli, kdy bude na jednom poli pracovat větší počet sklízecích mlátiček, anebo traktorů s nářadím, u kterého je aktivní funkce automatického řízení sekcí. Jako sklizená se bude řidičům na terminálu vybarvovat plocha nejenom posekaná jejich kombajnem, ale sklizená i stroji dalšími. Nový systém může být využíván u všech kombajnů Axial-Flow a všech traktorů Case IH od modelové řady Vestrum výše. Samozřejmě i u velkých polních tahačů Steiger a Quadtrac. Podmínkou je přítomnost terminálu AFS Pro 700 v kabině stroje a aktivní využívání telemetrického systému AFS Connect.

Ve žních jsou spíše pravidlem než výjimkou dlouhé pracovní směny. Aby se řidiči v kabinách svých kombajnů Axial-Flow cítili ještě komfortněji, přichází Case IH u modelové řady Axial-Flow 250 pro rok 2022 s řadou inovací. Pro kombajnéry vyvinul novou komfortní, kůží potaženou sedačku s vyhříváním, ventilací, pneumatickým odpružením, nastavitelnou bederní a šíjovou opěrkou. Pohodlí sezení zlepšuje také použití nové pěny v oblasti sedáku, jenž je zároveň i nově tvarovaný. Sedačka má také prodlouženou životnost.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down