28.04.2023 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Systémy z oblasti precizního zemědělství u sklízeče oliv

V expozici výrobce New Holland na mezinárodní výstavě EIMA 2022 byl k vidění také nový model sklízeče oliv Braud 10.90 X. I tento stroj dokáže nabídnout systémy z oblasti precizního zemědělství New Holland PLM.

Široký barevný dotykový monitor IntelliView IV je upevněn na posuvné kolejnici, která se může pohybovat nahoru a dolů po sloupku kabiny, takže jej lze umístit přesně tam, kam je třeba. Když jsou připojeny kompatibilní multifunkční nástroje, monitor IntelliView IV automaticky nastaví pracovní stránky pro snadnější ovládání a správu stroje.

Volitelný RTS systém využívá technologii GPS k mapování řádků na monitoru IntelliView IV, zobrazuje sklizené řádky, vynechané řádky a překrytí.  Zvláště užitečné při noční práci a postřiku.

Nový dvojitý zásobník Braud 10.90X Olive může být vybaven volitelným systémem vážení oliv.  Tato výbava váží stroj před a po vykládce a poskytuje statické měření oliv pro logistiku anebo pro globální měření výnosu. Speciální obrazovka hmotnosti  umožňuje  sčítání sklizně  a výpočet průměrného výnosu (na pole, přívěs, den atd.). Umožňuje také lepší správu sklizených plodin. Tiskárna vytvoří lístek s váhami, zobrazovanými na obrazovce, aby zaznamenala množství sklizených oliv.  Pokud je stroj vybaven vážicím systémem a GPS, je možné provádět mapování výnosů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down