06.01.2022 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tažená balička pro profesionály

Poté, co společnost Krone v létě 2020 představila jako novinku svou výrobní řadu baliček EasyWrap 150, přichází pro rok 2022 s další novinkou. Má název EasyWrap 165 T a je to tažená dvouramenná balička.

 

Zvládne ovinout balíky o průměrech v rozsahu od 1,00 m do 1,65 m. Satelitní balička EasyWrap 165 T je koncipována tak, aby byla vysoce výkonná: zvládne nejenom sebrat a ovinout balíky o hmotnosti až 1650 kg, ale garantuje přitom i maximální produktivitu a denní výkon díky vysokým otáčkám svých ovíjecích ramen (až 40 otáček za minutu).

Zrovna tak profesionální je i ovládání stroje. Nová balička je snadno a pohodlně ovládána prostřednictvím ISOBUS terminálu z kabiny traktoru. Doplňkově je možné některé z funkcí, například při výměně fólie, ovládat ovládacím panelem umístěným přímo na stroji.

Balička se svým otočným závěsem připojí do spodních ramen  traktoru rychle a snadno. Praktický držák hadic a elektrického vedení zabraňuje jejich možnému poškození při práci a usnadňuje připojování. Úzká oj a kompaktní stavba propůjčují EasyWrap 165 T excelentní obratnost. Pozitivním vedlejším efektem je bezvadný výhled na balicí stůl.

Hydraulicky otočná oj umožňuje perfektní zachycení a naložení balíku. Zároveň usnadňuje přestavení stroje z pracovní do přepravní polohy a naopak pouhým stisknutím tlačítka. Na přání lze ke stroji objednat zásobník až na deset rolí fólie umístěný na oji. To je dostatečná rezerva pro dlouhé pracovní směny.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down