23.11.2022 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tažené postřikovače pro nejnáročnější

Jen málo postřikovačů na trhu se může pochlubit tak dlouhou historií jako Horsch Leeb GS. Jistě to souvisí s osvědčenou konstrukcí nerezové nádrže a s vyznamenaným systémem navádění postřikových ramen BoomControl Pro.

V sortimentu tažených strojů firmy Horsch stojí postřikovače Leeb GS na špičce. Poslední generace tažených postřikovačů Horsch Leeb GS dovoluje mimořádnou variabilitu výbavy a konfigurace. Majitel může volit mezi stupni výbavy Eco, CCS (Continuous Cleaning System) a CCS Pro. Přitom se tyto postřikovače vyznačují snadnou obsluhou – díky inovativnímu softwaru a elektronice, založené na konceptu ISOBUS. Řada postřikovačů Leeb GS zahrnuje objemy 6000, 7000 a 8000 litrů s nádržemi z nerezové oceli. Taková nádrž dovoluje velice snadné a efektivní vyplachování.

Výbava těchto postřikovačů může být různá. Pro snadnou orientaci je rozdělena do tří stupňů. Stupeň výbavy Eco používá mechanické kohouty na straně plnění i výtlaku, membránové čerpadlo a elektronický ukazatel hladiny v nádrži. Výbava CCS je založena na mechanickém ovládání toku kapaliny na straně plnění i výtlaku, elektronické signalizaci stavu kapaliny v nádrži a navíc zahrnuje i systém automatického kontinuálního výplachu.

Nejvyšší stupeň výbavy CCS Pro nabízí již u všech funkcí elektronické ovládání. Plnicí i výtlaková větev používají elektronické kohouty s mimořádně snadnou a spolehlivou obsluhou. Výbava CCS Pro poskytuje také několik programů pro výplach, jako například samostatné čištění ramen, které je možné aktivovat pohodlně z kabiny.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 12/2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down