No ACF gallery field data found
07.07.2023 | 09:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Technika snů sedmé generace

V expozici společnosti Agromex na Našem poli v Nabočanech dominovaly traktory Fendt a mezi nimi model Fendt Vario 728 Gen 7. Tyto stroje nové generace vyšší střední výkonové kategorie jsou označovány za traktory snů, neboť zemědělcům splní všechny jejich požadavky na výkon, mnohostranné použití, komfortní ovládání a pohodlí v kabině.

Pro traktor Fendt 728 Vario Gen7 je charakteristický nejen nový design se zcela novou kapotou motoru, ale především motor AGCO Power o objemu 7,5 l. Převzaty byly také inovace z vyšších řad, zejména uspořádání chladičů, koncept snížených otáček, úplně nově vyvinutá převodovka se systémem VarioDrive a další prvky.

Při vývoji nové řady se konstruktéři soustředili také na nízkou měrnou výkonovou hmotnost při širokém rozpětí výkonů, flexibilitu využití a šetrný přístup k okolnímu prostředí. S měrnou výkonovou hmotností 30,5 kg na jednu koňskou sílu a svými celkově kompaktními rozměry je nový nejvýkonnější model Fendt 728 Vario obratný a zároveň i šetrný k půdě. V závislosti na prováděné práci může být dotížen přídavným závažím vpředu, do zadních kol či vzadu.

Celý článek o traktoru Vario 700 Gen7 naleznete v Zemědělci č. 28.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down