Technikou zásobují i okolní země

V Jihomoravském kraji poblíž státní hranice mezi Českou republikou a Rakouskem leží vinařská obec Sedlec, která tvoří v každém ročním období nezapomenutelnou scenérii vztahů života lidí a přírody, s čímž jde ruku v ruce i zemědělství, respektive zemědělská mechanizace. Právě technika má v tamním kraji své nezastupitelné místo. Přímo v Sedlci u Mikulova sídlí prodejní a servisní středisko firmy BISO Schrattenecker s. r. o. Czech Republik, jež pořádalo v posledních listopadových dnech loňského roku pro své zákazníky a příznivce zemědělské techniky dny otevřených dveří.

Návštěvníkům se v průběhu dvou dnů konání této akce představila celá řada strojů značek BISO, YTO, Maschio Gaspardo a Laverda, které BISO Schrattenecker dodává na náš trh jako výhradní dovozce. Nemalý počet vystavených strojů reprezentoval i značku Kverneland, nabízenou společností v regionu Jižní Moravy a zapomenout bychom neměli ani na ojeté a předváděcí stroje New Holland, zejména traktory.

Veškerá závěsná technika značek Maschio Gaspardo a Kverneland byla agregována s traktory BISO YTO a New Holland. Zatímco traktory BISO byly vesměs nové, značku New Holland reprezentovaly ojeté a předváděcí stroje. „Bohužel ne všichni naši zákazníci mají takové finanční možnosti, aby si mohli pořídit nový stroj, proto jsme se rozhodli nabízet také použité a předváděcí stroje, u nichž je cena daleko příznivější“ řekl Martin Ondrák, vedoucí střediska BISO Schrattenecker se sídlem v Sedleci u Mikulova. „Před vlastním prodejem jsou všechny stroje prověřeny našimi servisními techniky. Pokud jde o stroje starší, provádí se u nich takzvaný rework, tedy oprava opotřebovaných a poškozených dílů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *