05.04.2023 | 09:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tecnoma Laser v Sokolnici

Tecnoma Laser je mezi postřikovači stálicí a nabízí vše, co správný samojízdný postřikovač má mít. Model Laser 5200 je momentálně největší v sortimentu a má objem hlavní nádrže 5200 litrů. Stroj pohání šestiválcový motor Deutz s výkonem 244 koní a dnes již nutnou samozřejmostí je plnění emisní normu stage V pomocí katalyzátor, technologie SCR a filtru pevných částic.

Tecnoma Laser 5200

Tak jako všechny samojízdné postřikovače Tecnoma i Tecnoma Laser 5200 je postaven na kvalitním podvozku, který je vyroben ze svařovaných obdélníkových vysokopevnostních ocelových profilů a odpružen je pomocí pneumatických měchů systémem Axair. Použité řešení, které je již léty osvědčené, dává stroji jednak robustnost a jednak stabilitu během všech pracovních úkolů.  

Pohon je řešen hydrostaticky a mají ho na starosti dvě čerpadla s variabilním průtokem a čtyři rychloběžné hydromotory v každém kole, jejichž výkon byl nově navýšen. Při vývoji pohonu Tecnoma odjakživa spolupracuje s firmou Bosch Rexroth a není tomu jinak ani u modelu Laser 5200. 

Výše zmíněné dává postřikovači možnost přesunovat se po komunikacích rychlostí až 40 km/h. K dispozici jsou tři rozsahy pojezdových rychlostí: 0–19 km/h, 0–25 km/h, 0–40 km/h a dostupné jsou tři úrovně brždění: dynamické, hydrostatické a statické.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down