Tradiční akce na konci sezóny

Ve Stránecké Zhoři nedaleko Velkého Meziříčí se uskutečnily již 11. dny otevřených dveří společnosti AGROCENTRUM ZS, které si nenechaly ujít stovky zemědělců nejen z Českomoravské vrchoviny. Návštěvníci si mohli prohlédnout téměř 200 strojů, kterým dominovaly traktory. Společnost AGROCENTRUM ZS je regionálním střediskem společností Austro Diesel, Topagri, Kverneland Group Czech, Kuhn Center CZ a Cime. V sedmi okresech Českomoravské vrchoviny dodává sortiment strojů těchto společností, ale i techniku řady dalších značek.

„Dny otevřených dveří jsme pojali jako přátelské setkání s našimi zákazníky, kterým chceme u dobrého občerstvení poděkovat za důvěru a vzájemnou spolupráci. Během této tradiční společenské akce na konci sezóny se mohou zemědělci také podělit o vlastní zkušenosti, prohlédnout si vystavenou techniku a případně si promyslet, jaké stroje si pořídit pro příští léta,“ řekl týdeníku Zemědělec Ing. Ludvík Kuřátko ze společnosti AGROCENTRUM ZS.

„Vzhledem k postupnému rozvoji společnosti a požadavkům našich dodavatelů jsme v roce 2011 vybudovali ve Stránecké Zhoři nový areál, který odpovídá požadavkům na moderní obchodní a zejména servisní činnost,“ pokračuje Ludvík Kuřátko. „Na ploše necelého hektaru jsme postavili administrativní budovu s dílnami a sklad náhradních dílů i nových strojů. Vzniklo tak moderní zázemí, jež odpovídá vyspělé technice, kterou prodáváme. V letošním roce jsme rozšířili servisní halu o dva moduly s portálovým jeřábem, postavili zastřešený sklad strojů a zpevnili všechny plochy v celém areálu. Cílem těchto úprav bylo především zvětšit kapacitu servisu, neboť počet prodaných strojů neustále roste, vytvořit reprezentativní prostory pro jejich předávání zákazníkům a dostat veškerou novou techniku pod střechu. Dnes jsou stroje čím dál více sofistikované, vybavené elektronikou, a proto nechceme, aby na ně pršelo či padal sníh. Máme stovky zákazníků, kteří pracují s technikou z naší společnosti a jejich spokojenost je pro nás prvořadá.“*

Celou reportáže naleznete v Zemědělci č. 47.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *