Tradiční den na tradičním místě

Každý druhý čtvrtek v říjnu otevírá v jihočeském Neplachově dveře dokořán společnost Garnea, a. s. Přestože je letošní zemědělská sezóna posunutá a na polích se stále horlivě pracuje, Den Garnea 2014 se nenechaly ujít desítky zemědělců, obchodních partnerů, výrobců zemědělských strojů a příznivců techniky Deutz-Fahr. Tamní společnost pro ně přichystala nejen velkou výstavu zemědělských strojů, ale také zajímavý odborný program včetně křtu nového kalendáře Deutz-Fahr 2015. Nechyběly ani soutěže o ceny, zábava a bohaté občerstvení.

Společnost Garnea se za více než dvacet let stala stabilním a důvěryhodným partnerem zemědělců v oblasti prodeje i servisu techniky, a to nejen na jihu Čech, ale díky přímému zastoupení značky Deutz-Fahr i v celé České republice. Její filozofie zůstává stále stejná: dodávat zemědělcům kvalitní stroje a včas zajišťovat spolehlivý servis a dodávky náhradních dílů. Na základě zkušeností z podnikání v zemědělství a znalostí potřeb zemědělců sestavila neplachovská společnost portfolio tuzemských a světových značek, které jsou uznávané jak mezi odborníky, tak mezi uživateli samotnými.

V rámci odborného programu představili tři novinky Ing. Václav Baštýř ml. společně s Ing. Petrem Halamíčkem. Šlo o traktor Agrotron 6210 CShift, teleskopický manipulátor Agrovector 25.5 a rozmetadlo statkových hnojiv Demmler.*

Celou reportáž ze Dne Garnea 2014 naleznete v Zemědělci č. 44.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *