Tradiční podzimní dny na vysočině

První týden v listopadu se ve Stránecké Zhoři nedaleko Velkého Meziříčí uskutečnily již páté dny otevřených dveří společnosti AGROCENTRUM ZS (celkově deváté), které si nenechaly ujít stovky zemědělců, především z Českomoravské vrchoviny. Prohlédnout si mohli desítky zemědělských strojů, kterým dominovaly traktory Massey Ferguson a Valtra. Společnost AGROCENTRUM ZS je regionálním střediskem společností Austro Diesel, Topagri, Kverneland Group Czech, Kuhn Center CZ a Cime. V sedmi okresech Českomoravské vrchoviny dodává sortiment strojů těchto společností, ale i techniku řady dalších značek, kterou uvedené firmy v nabídce nemají.

Zatímco jarní dny společnosti AGROCENTRUM ZS jsou tematicky zaměřené na sklizeň pícnin a podporu sklízecích mlátiček, které si postupně klestí cestu mezi náročné české zemědělce, na tradičních podzimních dnech prezentuje firma průřez celým sortimentem strojů, jež zemědělcům dodává. Traktory Masse Ferguson a Valtra, či manipulátory Merlo doplňuje především závěsná technika Kverneland a Kuhn. Ve Stránecké Zhoři byla letos k vidění i široká nabídky dopravní techniky, počínaje českými návěsy ZDT a konče třeba cisternami Samson či Meprozet.

„Naše prodejní filozofie je postavena na solidní péči o zákazníka a kvalitním a rychlém servisu,“ řekl týdeníku Zemědělec Ing. Ludvík Kuřátko ze společnosti AGROCENTRUM ZS. „K dispozici máme demo i náhradní stroje, které v případě potřeby zapůjčíme zemědělcům, něž jejich techniku rychle opravíme, ať už jde o traktory či krmné vozy. Kromě nové techniky a zodpovědného servisu nabízíme zemědělcům i financování.“

Celou reportáž ze Stránecké Zhoře naleznete v některém z příštích čísel týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *