Traktorová show dorazila do cíle

ZETOR TRACTOR SHOW má za sebou jubilejní pátou sezonu. Třináct evropských států, 69 zastávek a přes 15 000 návštěvníků – takový byl její uplynulý ročník. Ojedinělá forma předvádění produktů z portfolia značky Zetor se tak opět setkala s úspěchem. Široká veřejnost i odborníci si vyzkoušeli práci s traktory přímo na polích a kromě toho také soutěžili o atraktivní ceny. Hlavní výhrou byl zájezd do České republiky spojený s exkurzí do výrobního závodu společnosti ZETOR TRACTORS a. s. a návštěva ZETOR GALLERY. Vítězem se stal irský farmář.

ZETOR TRACTOR SHOW odstartovala v dubnu loňského roku. Promo kamion ZETOR společně s dodávkou „FUN VAN“ najely během osmiměsíční akce celkem 25 699 km. První zastávkou bylo Irsko a postupně show putovala do dalších 12 zemí Evropy. Nově zavítala také do Švýcarska a Norska.

Historie ZETOR TRACTOR SHOW se začala psát v roce 2011 v rámci oslav 65. výročí značky Zetor. Smyslem akce bylo a je umožnit zákazníkům a fanouškům blíže se seznámit s produktovými novinkami a umožnit jim otestovat si traktory Zetor přímo při práci. Díky přímému kontaktu se zákazníky získává značka okamžitou zpětnou vazbu a reakce, které jsou tolik důležité pro určování směru vývoje značky. Zákazník je pro společnost na prvním místě. V rámci zábavného programu je připravená vždy řada doprovodných aktivit. Za celou dobu své historie ZETOR TRACTORS SHOW zavítala do 20 evropských států, uskutečnila celkem 312 zastávek a navštívilo ji přes 51 000 návštěvníků.*

Více naleznete v Zemědělci č. 12.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *