28.03.2022 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory Fendt stále oblíbené

V roce 2021 uhájil Fendt svoji pozici mezi traktory prodávanými v Německu. Na prvním místě skončil ve všech výkonnostních třídách nad 201 koní a dobře si vedl i v nižších výkonnostních třídách.  

V roce 2021 byly mezi německými zemědělci obzvláště populární modelové řady Fendt 700 Vario a Fendt 500 Vario. Fendt 724 Vario je již sedmým rokem nejprodávanější traktor Fendt v Německu. Následuje Fendt 516 Vario a Fendt 718 Vario zaujímá třetí místo.

"Série Fendt 700 Vario a Fendt 500 Vario jsou u německých farmářů velmi oblíbené již mnoho let. Vyznačují se manévrovatelností, kompaktními rozměry a celou řadou inteligentních možností pro moderní zemědělství. To umožňuje zemědělcům hospodařit udržitelně a efektivně se svými zdroji," vysvětluje Andreas Loewel, ředitel prodeje techniky Fendt v Německu. "Výsledky PS Bundesligy potvrzují, že nabízíme technologie pro profesionální zemědělce a dodavatele."*

Zdroj: Počet nových registrací na typ traktoru zveřejněný v profi 3/2022 na základě údajů o nových registracích traktorů od německého Spolkového úřadu pro motorovou dopravu (KBA) pro rok 2021 a Německé strojírenské federace (VDMA)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down