23.12.2021 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tři nová pásová rypadla

Společnost Doosan pokračuje v představování nové generace středně velkých rypadel uvedením nových pásových modelů DX140LC-7 o hmotnosti 14,6 tuny, DX140LCR-7 o hmotnosti 15,6 tuny a DX160HT-7 High Track o hmotnosti 17 tun. Rypadla jsou poháněna čtyřválcovým dieselovým motorem Doosan D34 poskytujícím výkon 86 kW (115 k) při 2000 ot/min.

 

U všech nových rypadel přináší zvýšená palivová účinnost motorů v kombinaci s novým hydraulickým hlavním ventilem a novou generací inteligentního řízení výkonu SPC3 zvýšenou úsporu paliva ve srovnání se stroji předchozí generace. U rypadel jsou nyní k dispozici čtyři režimy výkonu, které pomáhají zjednodušit obsluhu nových rypadel ve srovnání s komplexnějším výběrem osmi režimů výkonu a kombinací SPC u předchozích strojů. Obsluha může nastavit režim výkonu (P+, P, S nebo E) v jednosměrném i obousměrném pracovním režimu.

Model DX140LCR-7 disponuje sníženým přesahem zadní části, což umožňuje obsluze větší flexibilitu tam, kde je nedostatek prostoru, aniž by došlo ke ztrátě výkonu. Model DX140LCR-7 má také novou konstrukci protizávaží, která umožňuje lepší přístup při servisu. 

Nový model DX160HT-7 High Track je navržen tak, aby vyhovoval potřebám zákazníků, kteří požadují kombinaci vyšší světlé výšky, zesíleného rámu pásů a silného trakčního systému se zesílenými horními rolnami. Tato kombinace je výhodou při práci v náročném prostředí a v rámci projektů, kde jsou vyžadovány větší pojezdové vzdálenosti. Nový model High Track je zvláště vhodný pro stavbu vozovek, ukládání materiálu na hromadu, zemní práce a nasazení v lesnickém průmyslu.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down