Tři novinky Strautmann

Kromě tradičního sortimentu představí firma Strautmann na výstavě EuroTier tři dílčí novinky, neboť dvě z nich se budou běžně používat na krmných vozech. Jedná se o bezpečnostní zařízení fungující ve spojení s frézovým vybíráním silážní jámy. To je možné provádět bez nutnosti sledovat polohu frézy. Ta je ve chvíli dofrézování k zemi automaticky vypnuta a okamžitě zastavena.

Druhá inovace se dotýká krmné dávky a jejího vážení. Jde o školící manuál k práci s elektronickým ovládáním vah a jejich dalších funkcí. Na WWW stránkách firmy je možné si virtuálně vyzkoušet práci s ovládacím panelem. K dispozici jsou i příklady krmných dávek.
Třetí novinka se krmení hospodářských zvířat dotýká jen částečně. Jedná se o novou lopatu s drapákem s označením All grip. Tento adaptér je možné upnout na jakýkoli čelní nakladač a je s ním možné nakládat jakékoli hmoty v zemědělství i mimo něj. Lopata s drapákem je vyrobena z kvalitního masivního materiálu. K dispozici jsou čtyři velikosti lopat od šíře 1,5 do 2,3 metru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *