Třikrát Zetor

Tři modelové řady traktorů nabízí nyní brněnský Zetor a tomu odpovídaly i ukázky těchto traktorů na českobudějovickém výstavišti. Zetor svoji expozici situoval tradičně do pavilonu Z a do jejího čela umístil nejnovější produkt, kterým je řada Proxima Plus. Tyto traktory se začaly sériově vyrábět v tomto roce a již v roce příštím budou podrobeny inovačním změnám. Nutností je uzpůsobení motorů na platný emisní limit Tier III, přičemž se dá předpokládat, že v Zetoru použijí systém recirkulace spalin, který se osvědčil u modelů 114 41 a 124 41 pro něž s ohledem na výkony jejich motorů platí přísnější emisní normy již nyní. Dalším z vystavených traktorů byl model 124 41, v současnosti nejvýkonnější Zetor se čtyřválcem o výkonu 90 kW a trio traktorů doplnil model 74 41 Proxima, což je zástupce nejnižší výkonové třídy a nejjednoduššího a tím i nejlevnějšího provedení traktoru, které Zetor na našem trhu nabízí.

Tři modelové řady traktorů nabízí nyní brněnský Zetor a tomu odpovídaly i ukázky těchto traktorů na českobudějovickém výstavišti. Zetor svoji expozici situoval tradičně do pavilonu Z a do jejího čela umístil nejnovější produkt, kterým je řada Proxima Plus. Tyto traktory se začaly sériově vyrábět v tomto roce a již v roce příštím budou podrobeny inovačním změnám. Nutností je uzpůsobení motorů na platný emisní limit Tier III, přičemž se dá předpokládat, že v Zetoru použijí systém recirkulace spalin, který se osvědčil u modelů 114 41 a 124 41 pro něž s ohledem na výkony jejich motorů platí přísnější emisní normy již nyní.
Dalším z vystavených traktorů byl model 124 41, v současnosti nejvýkonnější Zetor se čtyřválcem o výkonu 90 kW a trio traktorů doplnil model 74 41 Proxima, což je zástupce nejnižší výkonové třídy a nejjednoduššího a tím i nejlevnějšího provedení traktoru, které Zetor na našem trhu nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *