13.04.2022 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

URBAN KOVO s.r.o. na veletrhu

Společnost URBAN KOVO s.r.o. je na trhu již přes 10 let štěpkovače URBAN jsou schopné zpracovat materiál o průměru až 12 cm na velkou štěpku, což jsou v podstatě polínka délky 6-22 cm. Výhodou velké štěpky je možnost spalování v běžných kotlích a kamnech na tuhá paliva, rychlé vysychání a snadná manipulace a skladování.

Výhodou všech strojů od společnosti URBAN KOVO s.r.o. je kvalitní dílenské zpracování, za které společnost ručí, neboť štěpkovače vyrábí od začátku až do konce sama: od konstrukčního návrhu až po výrobu komponent (nožů, hřídelí atd) a kompletní montáž. Výrobní linka je vybavena moderními obráběcími stroji a společnost má i vlastní lakovnu.

Sortiment štěpkovačů URBAN je široký na výstavišti v Brně byly vystaveny například modely TR75 a větší TR110. Prvně jmenovaný zvládne zpracovat větve do průměru 8 cm a jeho kapacita činí 5 m3/h. Pro pohon je použit řemenový převod, který umožňuje připojení stroje i k traktorů s malým výkonem (od 15 koní)

Štěpkovač TR 110 naštěpkuje i větve o průměru do 12 cm a nabízí též vyšší kapacitu až 10 m3/h. Pohon je řešen přes kardan s přetěžovací spojkou a dále na převodovku s olejovou náplní.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down