Určené i pro nejvýkonnější sklízecí mlátičky

Společnost BISO Schrattenecker je rakouská firma známá na domácím trhu díky řepkovému adaptéru CX INTEGRAL, žací liště VX CropRanger a poslední dobou i vývoji zaměřenému na žací lišty o záběru 14 m a více pro nejvýkonnější sklízecí mlátičky na trhu. V letošním roce jsou na trh dodávány dvě řady: VX CropRanger TrendLineLight a VX CropRanger SuperVarioFlex. Nejenom tyto novinky společnost BISO prezentovala na výstavě Agritechnica 2017.

Nové lišty

Světové představení si odbyla žací lišta BISO VX CropRanger SuperVarioFlex, která konstrukčně vychází z modelových řad CropRanger a Ultralight 800. Žací lišty o záběru větším než 9 m jsou často dodávány na vozících ProfiSteer s řiditelnou přední i zadní nápravou. Modernizací prošla i nejprodávanější modelová řada BISO VX CropRanger TrendlineLight, která byla k vidění nejenom  v expozici společnosti BISO, ale i na stánku SDF Group v zeleném provedení mlátiček Deutz-Fahr.

Vývoj vozíků
S rozvojem širokozáběrových lišt prodělal vývoj i sortiment vozíků. Inovace v konstrukci vozíků se dotkly zejména jejich obratnosti. Řada ProfiTrailer poskytující přepravu pro lišty do záběru 10,7 m se stala standardním vozíkem na trhu. Novinkou je vozík ProfiSteer, který snadno dopraví i lišty o záběrech do 16 m. Jeho výhodou je hydraulické řízení zadní nápravy, které přináší mnohem jednodušší, komfortnější a rychlejší přemísťování žacích lišt.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *