25.03.2021 | 05:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Uskladnění krmiv ve vacích

Společnost Jasno Jasenná provozuje pestrou paletu zemědělských strojů a nabízí s nimi zemědělské služby. Kromě toho se zabývá i zemědělskou prvovýrobou, má kamionovou dopravu a provozuje servis. Nabízené zemědělské služby jsou vždy konány s nejmodernější zemědělskou technikou a vzhledem k pozitivním referencím od zákazníků se nabídka služeb stále rozrůstá. Jednou ze stěžejních služeb je sklizeň pícnin a silážní kukuřice a jejich zpracování. Do této linky nedávno přibyl senážní lis od společnosti EURO BAGGING.

Spolupráce zahájena

Podnik Jasno Jasenná začal nabízet službu lisování do vaků již před dvaceti lety. Českého výrobce firmu EURO BAGGING sledoval po očku již dlouho, ale sortiment byl spíše zaměřen na menší zemědělce. Dokonce došlo i k testování strojů, nicméně pro velkého „službaře“ EURO BAGGING neměl v portfoliu vhodný model.  Až s novým modelem EB 310 LG se hnuly ledy a Jasno Jasenná si stroj zapůjčila na vyzkoušení. A povedlo se. EB 310 LG svou prací přesvědčil, a tak už ho Jasno nevrátilo. Podnik je s ním spokojen, a tak k němu dokonce s velkou pravděpodobností přibude i bráška, aby měla linka zastupitelnost.

„Senážní lis EB 310 LG splnil všechna kritéria, která jsme si stanovili, a oproti starším modelům se posunul technicky i co do komfortu jeho obsluhy o velký kus dál. Zapracovány do něj byly naše připomínky a myslím, že v současné době není na trhu senážní lis s lepším poměrem cena a užitná hodnota,“ říká Jiří Mikuláštík starší, ředitel společnosti Jasno Jasenná.

Jedním z důležitých novinek je komfortnější obsluha lisu. Oproti starším modelům je senážní lis EB 310 LG vylepšen o rychlejší a jednodušší rozkládání. Na konci práce je snadněji vyčištěn a opět seskládán do transportní pozice. Zvýšen byl i výkon stroje. Jasno Jasenná ho provozuje s traktorem McCormick X7.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down