Úspěšně prezentované sklízecí mlátičky

Koncern AGCO vyrábí sklízecí mlátičky pro své značky v továrně v italském Breganze. Jejich největším odběratelem je firma Fendt – v zeleném lakování opouští brány továrny celkem 45 procent produkce.

Firma Fendt i nadále prosazuje svůj trend stát se dodavatelem širokého spektra strojů jak u stávajících, tak i u nově vznikajících obchodních partnerů. Díky těmto aktivitám mohlo být dosaženo výrazného zvýšení podílu na trhu v Bulharsku, Polsku a Turecku. Vztaženo na celý region střední a jižní Evropy, bylo v uplynulé sezóně dosaženo nárůstu v podílu na trhu o jedno procento. V obtížné situaci s prodejem zemědělské techniky je to velmi pěkný výsledek.

Mezi mezníky vývoje v oblasti sklizňové techniky Fendt v uvedeném regionu pagtří určitě veletrh EIMA 2014 v Bologni. V průběhu veletrhu byl na stánku AGCO Fendt italským zemědělcům a poskytovatelům služeb poprvé prezentován výrobní program sklízecích mlátiček. V současné době již tyto stroje pracují v Itálii druhou sezónu.

Ale prezentace pro vstup na další trhy pokračují. V letošním roce byly sklízecí mlátičky Fendt prezentovány v Turecku a ve Švédsku. V Turecku a ve Francii zároveň proběhlo uvedení na trh i pro lisy na obří hranolové balíky Fendt.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *