11.07.2023 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Úspěšný příběh pokračuje na veletrhu

Doprava v zemědělství je poměrně komplikovanou záležitostí. Je to dáno nejenom odlišností prostředí na farmě, na silnici či na poli, ale také rozdílným charakterem převážených materiálů a sezónním charakterem sklizňových prací. Používaná technika musí být spolehlivá, aby nedocházelo k nežádoucím prostojům, a oceňována je také univerzálnost využití. Přesně takové stroje vyrábí firma Wielton.

Stroje z programu dopravní techniky pro zemědělství firmy Wielton jsou na našem trhu již třináctým rokem. Kompletní sortiment nachází v českém zemědělství široké uplatnění. K nejprodávanějším patří přívěsy na balíky s užitečnou hmotností 9 až 19 tun.  Přívěsy s manuální fixací balíků pojmou až 38 balíků o průměru 130 cm. Je to dáno tím, že disponují čely, uzpůsobenými pro odvoz válcových i hranolových balíků, a také díky možnosti zadního vysunutí ložné plochy o 115 mm. Oblíbená je u nás i druhá varianta přívěsů na balíky, osazená rovnými čely.

Tradičně oblíbeným regionem v ČR pro „velbloudí karavany“ jsou jižní Čechy. Velké množství věrných zákazníků má společnost JV AGROTRADE s.r.o., která zastupuje firmu Wielton v oblasti jižních a západních Čech po dobu třinácti let. A jižní Čechy budou také místem, kde se v posledním srpnovém týdnu bude dopravní technika Wielton prezentovat - na 49. ročníku veletrhu Země živitelka 2023. Na volné ploše 108 budou vystaveny osvědčené stroje Wielton, tedy přívěsy na přepravu balíků, návěsy s korbou včetně třístranně sklopného provedení i traktorový přívěs. K vystavené technice obdrží zájemci všechny potřebné informace a zmínit je třeba i výhodné možnosti financování.

Více informací v Zemědělci v regionu pro Jihočeský kraj.*  

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down