03.02.2023 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Úspěšný rozvoj stvrzuje nová továrna

Holandská společnost Vredo se nejen v zahraničí, ale také u nás těší stále se rozšiřujícímu okruhu příznivců. Zasluhuje se o to nejen moderní aplikační technika, vyhlášená svou výkonností a komfortem při práci, ale také závěsné stroje pro údržbu luk a pastvin. Celá řada originálních a praxí prověřených řešení stojí za vysokou kvalitou práce strojů Vredo.

Společnost Vredo vykázala v posledních letech velmi intenzivní rozvoj. O úspěšný růst se zasloužila vydařená kombinace zaměření na zákazníka a smyslu pro detail. Aby výrobce mohl pokračovat v tomto růstu, rozhodl se pro značné investice do kancelářských a výrobních prostor, pracovních podmínek, výrobních kapacit, ale především do možnosti pokračovat ve své deoxyribonukleové kyselině DNA: v inovacích v oblasti péče o své zákazníky přímo v terénu.

Při  plánování nové budovy a testovacího polygonu byla jedna věc prvořadá – i nadále se společnost Vredo zaměří na každé zlepšení, které může pomoci zemědělci být ještě efektivnější při pěstování plodin a chovu hospodářských zvířat. Díky testovací dráze, vybavené nejnovějšími testovacími technikami,  může Vredo pokračovat a rozšiřovat svou inovační sílu a kvalitu produktů, která je s touto značkou spojena. Kromě toho může Vredo testovat své stroje až na hranice jejich možností v bezpečném a ekologickém  prostředí. Pracovníci továrny si díky tomu mohou být jistí, že jejich zákazníci mohou stroje Vredo nadále používat produktivně a efektivně po dlouhé dny a roky. 

Výrobní a revizní hala je nejen velmi prostorná, ale také vybavená nejmodernější technikou pro výrobu a klimatizačními systémy, aby zaměstnanci mohli vykonávat svou práci za (téměř) ideálních podmínek. Výsledkem je konstantní kvalita a dostatečná kapacita pro pokrytí objednávek, což umožňuje společnosti Vredo, aby svým zákazníkům dokázala nabídnout ještě větší jistotu ohledně finálních dodávek jejich strojů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down