Úspěšných dvacet pět let

Psal se rok 1993, když firma KRONE uvedla na trh další, ve svém portfoliu strojů, zcela nový produkt. Tím byl lis na hranolové balíky. Již samotný název BiG Pack upozorňoval na to, že se bude jednat o něco velkého. Stroj, který se možná zapíše do povědomí zemědělské veřejnosti.

Hned po uvedení na trh si rychle získával nové a nové zákazníky. Firmě KRONE se díky svému zákaznicky orientovanému přístupu dařilo měnit připomínky a přání zákazníků na reálná technická zlepšení. Tím se BiG Pack měnil takřka za provozu ve stále vyspělejší stroj. Svými technickými řešeními se postupně vzdaloval konkurentům, kteří byli na trhu s lisy na hranolové balíky známí mnohem déle.

Za 25 let vývoje se podařilo něco neuvěřitelného. Podařilo se vyvinout řadu strojů, která momentálně na trhu nemá konkurenci. Program lisů Krone BiG Pack nabízí tolik řešení, co žádný jiný výrobce nabídnout neumí. Pět rozměrů lisovacích komor dokáže uspokojit každou potřebu. Tři systémy s různou hustotou slisování hmoty (HS, HDP, HDP II) jsou předpokladem pro dodávky ideálně slisované hmoty pro živočišnou výrobu i do energetického průmyslu. O výkonnosti 85 tun slisované slámy za hodinu mnozí jenom sní a to umí BiG Pack 1290 XC HDP II. Uspokojit požadavky každého krmiváře i zootechnika umí tři různé systémy řezání (XCut, VariCut a Pre Chop). A jako třešničku na dortu nabízí KRONE vlastní řešení akumulačního vozu na balíky. Vůz BaleCollect 1230 zásadním způsobem ulehčuje nejen logistiku, ale unikátním řešením integrace s lisem nemá na trhu obdobu.

Nepřetržitý vývoj, usilovná práce a úzký kontakt firmy KRONE se zákazníky dovedly projekt BiG Pack na špici v prodejnosti. V České republice i na Slovensku si drží firma KRONE po mnoho let tržní podíl přes 40 %, a to je ta nejlepší vizitka. Dnes již každý profesionál v zemědělství ví, že když vybírá lis na hranolové balíky, Krone BiG Pack u toho nesmí chybět!*

 

Jiří Janoška

Maschinenfabrik Bernard Krone

 

Foto:

Z nabídky lisů KRONE BiG Pack si vybere každý

Systematické ukládání balíků snižuje náklady na jejich odvoz z pole

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *