26.05.2023 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Už třicet let stejná filozofie

Během letošních jubilejních prodejních a výstavních dnů společnosti AGRICO, s. r. o. z Týniště nad Orlicí se potvrdila její filozofie postavená už 30 let na rozmanitém portfoliu techniky. Vhodné stroje naleznou v Týništi nad Orlicí jak malí farmáři, tak velké zemědělské podniky, jejichž požadavky na strojní vybavení se samozřejmě liší. Ať už jde o velikost stroje, jeho technickou vyspělost, výbavu, cenu či značku. A co je také podstatné, o dodanou techniku se AGRICO dokáže stoprocentně postarat.

Společnost AGRICO má ve svém portfoliu traktory tří značek, které pokrývají široký výkonový rozsah. Dominantní je Zetor, za celou dobu dodala svým partnerům téměř 700 českých traktorů.

„Zetor je tradiční značka v našem sortimentu, ročně jsme prodali i padesát traktorů, ale takové časy už asi nebudou, vidím to tak na 25 až 30 kusů v roce,“ upřesňuje jednatel a majitel firmy AGRICO Josef Falta. „Začínáme u modelu Major o výkonu 75 koní a končíme traktorem Crystal HD o výkonu až 170 koní. Pro návštěvníky jubilejních dnů jsme připravili jednu zajímavou novinku, a to malý traktor Zetor Compax CL 26 Plus o výkonu 24 koní bez kabiny, který se vyrábí ve spolupráci s indickým výrobcem. Jde o cenově velmi zajímavý model určený především do komunální oblasti. Dále vystavujeme traktory Major a Proxima. Major CL 80 je už zavedený traktor s motorem Deutz o výkonu 75 koní, Proxima je zase nejzajímavější produkt značky Zetor, protože je homologovaná pouze s filtrem pevných částic bez močoviny. Proxima CL 110 je vybavena klasickou mechanickou převodovku, Proxima GP 100 dvoustupňovým násobičem a Proxima HS 120, což je naše TOP modelová řada, třístupňovým násobičem a reverzací pod zatížením. Všechny čtyři vystavené traktory Zetor Proxima patří u nás k nejprodávanějším.“

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 22.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down