11.12.2021 | 06:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Úzkorozchodné traktory s novými variantami

Firma Claas oznámila, že uvede na trh přepracované modely svých kompaktních a úzkorozchodných traktorů Nexos. Nové traktory obdrží mimo jiné novou převodovku, novou kabinu s plochou podlahou i nový, modernější design. Do segmentu kompaktních traktorů taktéž proniknou určité funkce ze segmentu velkých traktorů.

Nový design kapoty motoru a střechy kabiny zaujme každého pozorovatele na první pohled. Plochý tvar kapoty motoru navíc usnadňuje řidičům výhled dopředu. Promyšlený celkový design traktoru zároveň usnadňuje i připojování nářadí do mezinápravového prostoru.

Na kapotě motoru najde každý zájemce označení modelu traktoru v nové podobě. Z konstrukčních řad Nexos VE, VL a F se šířkou 1,0 m, resp. 1,25 m či 1,45 m se staly modelové řady S, M a L o identické celkové šířce. Sortiment doplňují traktory Nexos XL se šířkou 1,55 m,  Nexos MD a Nexos LD pro ovocné sady se šířkou jen 1,25 m resp. 1,45 m. Nexos MD a LD jsou k dispozici pouze v provedení bez kabiny, Nexos L a XL mohou být objednány volitelně bez anebo s kabinou.

Pro modelové řady Nexos S, M, L a XL existuje nyní nový top model s kabinou, Nexos 260. Je aktuálně jedním z nejvýkonnějších úzkorozchodných traktorů na trhu. Jmenované modelové řady kompaktních a úzkorozchodných traktorů Nexos, vždy s pěticí typů, tak pokrývají výkonový rozsah od 75 do 120 k maximálního výkonu.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down