V hlavní roli rozmetadla a secí stroje

Rodinná společnost Sulky-Burel nyní se sídlem v Châteaubourg zaměstnává 250 zaměstnanců a za rok 2014 dosáhla obratu 43 milionů eur. Značka Sulky se od počátku specializuje na produkci půdozpracujících strojů, secích strojů a rozmetadel. Na Agritechniku si připravila novinky ze všech svých odvětví.

Na stánku společnosti Sulky potkají návštěvníci nesená rozmetadla X40+ a X50+ ECONOV, která pracují v pracovním záběru 44 až 50 m a používají stejný patentovaný rozmetací systém jako jejich starší řada. Navíc jsou ale vybavena nejmodernějšími systémy, například novým ISO-Bus terminálem Quartz800, přes který je možné ovládat zapínání a vypínání až 12 sekcí, či nezávisle ovládat rozmetání na pravé a levé straně. Quartz 800 je osmipalcový a příjemně přehledný, přinášející snadné ovládání hlavních funkcí rozmetadla.

Ze sortimentu secích strojů se na Agritechnice představí Kronos TF. Tento stroj určený pro rychlé setí je vybaven pěti řadami polopevných secích hrotů, které zasejí i v kamenitých půdách. Díky vyšší světlé výšce si stroj snadno poradí s větším množstvím posklizňových zbytků. Zajímavostí vystavené novinky bude zásobník na osivo nesený v předním závěsu s kapacitou 1000 nebo 1800 litrů.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *